• Turkish
 • Galaxy's Most Geeky Data Center Solutions
Menu

Hosting

Kişisel ve Kurumsal websiteleri için güvenli ve hızlı hosting çözümleri. Linux Hosting, Windows Hosting, Reseller Hosting, Dedicated Server, VPS Hosting..

HOSTİNG NEDİR?

Web sitelerinizin bilgilerini, verilerini barındıran ve ziyaretçilerinizin websitelerinize erişimini sağlayan sisteme “Web Sunucusu” adı verilir. Web sunucuları tüm verinin toplandığı, depolandığı ve ziyaretçilere sunulduğu cihazlardır. “Web Hosting” ise bu sunucuların sağladığı hizmete verilen isimdir.

Bilgi edinmeye çalışan kullanıcı arama motorlarının kendisine sunduğu sonuçlarda websitenizin linkini görür ve websitenizi görüntülemek isteri. Websitenizin linkine tıkladığı anda, web sunucusu kullanıcının görüntülemesine izin vererek websitesi ile kullanıcı arasında bir köprü oluşturur. Kullanıcının websiteniz üzerindeki verilerinizi görüntülemesi sürecine Web Hosting adı verilir. Akla gelen “Neden bu web sunucuları benim evimdeki bilgisayarlardan birisi olamaz?” sorusu olumsuz olarak yanıtlanmalıdır. Çünkü web sunucuları güçlü, hızlı ve yüksek band genişliğine sahip olmalıdır ki bu da donanımlarının çok pahalı olduğu anlamıa gelir. Bu nedenle evdeki bilgisayarlarınız profesyonel bir web sunucusunun yaptığı işleri yapamaz. Ayrıca, web sunucuları kesintisiz bir şekilde günün 24 saati çalışırlar.

Çok güçlü donanımlı sunucularımız ve yüksek band genişliğimiz eşliğinde hizmetlerimiz ile tam olarak ihtiyacınız olanı sağlamak üzere sizin için her zaman buradayız.

ÜCRETLENDİRME

HOSTİNG HİZMETLERİMİZ

FRIENDLY

KURUMSAL HOSTİNG

Sadece
$14/ay
 • 1 CPU Core
 • 2 GB Ram
 • 20 GB Disk Alanı
 • Sınırsız Web Sitesi
İnceleyin!

FRIENDLY

WEB HOSTİNG

Sadece
$1/ay
 • Tek Web Site
 • 1 GB Disk Alanı
 • 5 GB Bandwitdh
 • Tık Tık Kurulum
İnceleyin!

FRIENDLY

WORDPRESS HOSTİNG

Sadece
$5/ay
 • 1 Web Site
 • 100,000 Aylık Trafik
 • 1 GB Günlük Yedekleme
 • WordPress'e Özel Optimize Edildi!
İnceleyin!

WEB SİTENİZ İÇİN EN DOĞRU HOSTING PAKETİNİ NASIL SEÇERSİNİZ?

Üç adet hosting hizmeti barındıran grubumuzdan ilki Web Hosting;

Küçük işletmeler, bloglar ve kişisel websiteler için ideal olan Web Hosting hizmetlerimiz aynı zamanda bütçe dostudur. Bu paketleri kullanmanın en büyük avantajı teknik bilgi gerektirmeden kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde yönetilebilir olmalarıdır.

İkincisi Kurumsal Hosting;

Her gün yenilenen ve güncellenen kurumsal ve e-ticaret websiteleri için mükemmel bir hizmet olan Kurumsal Hosting ile websiteleriniz tam hızda ve güven içerisinde, kolay bir kullanıcı arayüzü ile çalışmaktadır.

Üçüncüsü WordPress Hosting;

WordPress için özel olarak konfigüre edilmiş sunucularımızda WordPress’e özel hız, güvenlik ve optimizasyon ile WordPress websitelerinden tam performans alacaksınız.

BAYİ HOSTING ÖZELLİKLERİ

Reseller hosting size ayrılmış olan kaynaklar dahilinde sizin yada müşterilerinizin websitelerine hosting hesapları oluşturabilmeniz ve yönetebilmeniz gereken gücü verir. NatMes üzerinden Reseller Hosting hizmetine sahip olduğunuzda, kendi web hosting işinizi başlatabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız!

HOSTING GÜCÜMÜZ

SUNUCU HİZMETLERİMİZ

VPS Hosting

Sanal bir sunucu sahibi olmak için ihtiyacınız olan tek şey bir işletim sistemi. Bütçe dostu olan VPS çözümlerimiz size süper seviye yetki ile kendi sunucunuzu istediğiniz gibi kurabilme ve yönetebilme gücü verecek!

Tam yönetici yetkinizle ister PHP ister diğer uygulamalarınızı yönetin. Size özel IP adresiniz sizi bekliyor. Detaylar için tıklayınız!

Dedicated Sunucu

Profesyonel bir sunucunun tüm donanımı ve tüm gücü tamamen sizin kontrolünüzde. Çok geniş amaçlarda kullanılabilecek, büyük verilerinizi barındırabileceğiniz, makine öğrenme projelerinizi geliştirebileceğiniz, websitelerinden çevrimiçi oyunlara kadar bir çok uygulamayı güvenli bir şekilde bünyenizde barındırabileceğiniz ve kendi işinizi yönetebileceğiniz muhteşem bir hizmet.

İhtiyaçlarınıza göre uygun çözümler bulabilmek için teknik ve satış profesyonellerimizden yardım isteyiniz.Detaylar için tıklayınız!

AKLINIZA TAKILAN BİR ŞEY Mİ VAR!

SIKÇA SORULAN SORULAR

Neden NatMes’ten Web Hosting hizmeti almalıyım?

Muhteşem band genişlikleriyle, en yüksek hızlara ulaşabilmek ve hizmetinizin asla kesintiye uğramaması için NatMes ile çalışmalısınız. Her ne zaman yardıma ihtiyacınız olursa 24/7/365 bizi burada bulabilirsiniz. 99.99 uptime garantisiyle sizi kalitemizden emin etmek isteriz.

Hosting paketimi sonrada yükseltip / düşürebilir miyim?

Kesinlikle. Kontrol panelinizden istediğiniz zaman bir üst yada bir alt pakete geçiş yapabilirsiniz.

Birden çok web sitesi barındırabilir miyim?

Evet, barındırabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızda sizin için buradayız.

Web sitelerimi başka bir hosting şirketinden NatMes’e nasıl transfer edebilirim?

İsterseniz bu işlemi güvenli, gizli ve hızlı bir şekilde sizin için gerçekleştirebiliriz. Zamanınızı web sitenizi taşımak için harcamanıza gerek yok.