• Turkish
  • Galaxy's Most Geeky Data Center Solutions
Menu

YÖNETMENIN EN HARIKA YOLU

SUNUCU YÖNETİMİ

Bizimle Güvendesiniz

Sunucunuz tarafımızdan her an izleniyor, siz bile fark etmeden sunucunuz bir hata verdiğinde ve fonksiyonlarını durdurduğunda sizin için sunucunuzu tekrar başlatıp olması gerektiği gibi çalışmasını sağlıyoruz. Ayrıca sizin ve sunucunuzun farklı zamanda ve kıtalarda olması bizim fiyatımızı yada hizmet kalitemizi kesinlikle etkilemeyecektir.

Önceliğimiz Sizin İhtiyaçlarınız

Bir sunucunun aralıksız bir şekilde çalışması gerektiğini, her zaman optimize edilmiş şekilde güncel ve güvende olması gerektiğini en iyi biz anlıyoruz. Bu yüzden suncuu yönetimi hizmetimizi satın aldığınızda, 365 gün 24 saat boyunca sunucunuzu izlemek sizin değil, bizim işimiz haline geliyor. Bu çok zor ve zaman isteyen bir iş olmasının yanı sıra, bir sunucunun en güncel ve hatasız bir şekilde çalışmasını sağlamanın gerektirdiği tecrübeye sahip olmayabilirsiniz. İşte tam da bu konuda hayatınızı kolaylaştırmak üzere biz buradayız.

Premium Destek

Tecrübeli ekibimiz telefon, canlı destek ve özel olarak oluşturulmuş yardım servisimiz ile size asla çevrimdışı olmadan hizmet etmeye hazır. Dünyanın tüm kıtalarında, sizin yada sunucularının nerede olduğunun, hangi işletim sistemini, paneli yada verimerkezini kullandığınızın hiçbir önemi olmaksızın, biz sizin yanınızdayız.

Sunucunuz İçin Tam Paket

Sunucunuz dünyanın öbür ucunda olmasının bir önemi yok. Kurar, optimize eder, korur ve izleriz. Tüm bu hizmetlerimizi tek bir paket altında sizlere sunuyoruz. Hile yok, sürpriz yok.

Harika Fiyat

Muhteşem düşük fiyatlarımız, harika kalitedeki sunucu yönetimi hizmetimizi herkes için ekonomik kılıyor. Bir sunucu sahibi olarak harcamalarınızı düşük tutmanız gerektiğini anlıyor ve bunu çözümlerimize yansıtıyoruz.

ARTIK HUZUR İÇINDE UYUYABİLİRSİNİZ

SUNUCU YÖNETİMİ

EXALTED

SUNUCU YÖNETİMİ

Sadece
$19/ay

  • ARALIKSIZ SUNUCU YÖNETİMİ VE GEREKTİĞİNDE YENİDEN BAŞLAMA
  • HACK & MALWARE / VIRUS / PHISHING KORUMASI
  • 3. PARTİ SUNUCU YAZILIM YÜKLEMELERİ
  • Ve Daha Fazlası
Satın Al

ASLINDA “TAM OLARAK” NE YAPIYORUZ?

SUNUCU YÖNETİMİ

ARALIKSIZ SUNUCU YÖNETİMİ VE GEREKTİĞİNDE YENİDEN BAŞLAMA

Sunucunuza ulaşılmıyorsa, sizin tercihinize göre, inceleyip gerekirse yeniden başlatıyor gerekirse verimerkeziniz ile iletişime geçiyoruz. Yine sizin tercihinize göre, email, kısa mesaj yada telefon yoluyla sizi bilgi veriyoruz. Sunucunuzu 15 dakika içerisinde tekrar aktif ediyoruz.

FELAKET & ELE GEÇİRİLME RESTORASYONU

Sunucunuz çökmüş yada ele geçirilmişse, buna sebep olan maddeleri buluyor ve yedeklerinizden yada parçalarından tüm sisteminizi yeniden ayağa kaldırmak için çalışmamızı yaptıktan sonra böyle birşeyin asla tekrarlanmaması için gereken tüm önlemleri alıyoruz.

3. PARTİ SUNUCU YAZILIM YÜKLEMELERİ

SSL Sertifikaları & Auto SSL, Lets Encrypt, Softaculous, Fantastico, Installatron, RVSkin, RvSiteBuilder, ClamAV, MailScanner, ZendOptimizer, IonCube, PHP Caching yazılımı, Ruby on Rails, ImageMagick, Tüm PHP Modülleri, GD, Curl, Freetype, Mbstring ve tüm Perl Modülleriyle birlikte CloudLinux/CageFS/PhpSelector, MultiPHP, CloudFlare Proxy/CDN ve daha niceleri.

TÜM DESTEK TALEPLERİNİZ İÇİN ZAMAN GARANTİSİ

Destek taleplerinizi bir saat içerisinde cevaplıyoruz. Bir çok probleminize üç saat içerisinde çözüm sağlıyoruz. Sizi her aşamada haberdar ediyoruz.

HACK & MALWARE / VIRUS / PHISHING KORUMASI

Ele geçirilmesine izin vermemek için sunucunuzu bir taş gibi sağlamlaştırmanıza yardımcı oluyoruz. Aktiviteleri yakından izleyip şüpheli bir durumda gereken işlemleri uyguluyoruz.

TÜM YÜKSELTMELERİNİZİ HIÇKIRMADAN ALIN

Biz tüm sunucunuzu destekliyoruz, işletim sisteminden kernel, Apache, PHP, MySQL, Perl, Exim FTP, WHM/cPanel ve adını bile duymadığınız bir çok yazılım ile!

SUNUCU YEDEKLEME AYARLARI & RESTORASYON

Sunucunuzu herhangi bir yedekleme noktasına restore edebilir ve istediğiniz sıklıkta otomatik yedek almasını sağlıyor ve bunu sitelerinizi yada müşterilerinizi asla mağdur etmeden güvenli ve hızlı yoldan yapıyoruz.

DONANIM HATASI RESTORASYONU

Eğer sunucunuz aynı zamanda bizim verimerkezlerimizden birindeyse, sunucunuzu sıfırdan tekrar kuruyor ve tüm yedekleriniz ile restore ediyoruz.

SİZE ADANMIŞ YÖNETİCİ

Her talebiniz sunucu yönetimi hizmetimize dahil. Size hizmet ettiğimiz süreyi asla limitlemiyor ve size asla farklı ücretler uygulamıyoruz.

KKE STANDARTLARI

Sunucunuzu Kredi Kartları Endüstri standartlarına uygun hale getirerek e-ticaret projeleriniz için güvenli ve hızlı bir ortam sağlıyoruz.

YUM & KERNEL GÜNCELLEMELERİ

YUM’unuzu güncelleyip, KERNEL’inizi yükseltiyoruz! Bizimle güvendesiniz.

İLK SUNUCU KURULUMU

Yeni bir sunucu başlatıyorsanız, sizin için sıfırdan tüm ihtiyaçlarınızı kuruyor ve optimize ediyoruz.

SUNUCU TRANSFERİ

Eski sunucunuzdan yenisine istediğiniz her verinizi taşıyoruz. Bizim verimerkezlerimizde olmanıza gerek yok. Siz neredeyseniz, biz oradayız.

SUNUCU OPTIMIZASYONU

Biz sunucunuzu optimize ettikten sonra, hakkettiğiniz maksimum performansı elde edeceksiniz.

İSTATİSTİK BOMBARDIMANI!

Size sunucunuz ile ilgili rapor edilebilecek en ufak bilgilerden loglara kadar, her hafta detaylıca gönderiyoruz.

SPAM GÜVENLİĞİ

Antispam sistemlerimizle gelen yada giden spamların önünü kesiyoruz.

SİSTEM GÜVENLİĞİ

Periyodik malware ve virüs taramaları ile sunucunuzu temiz ve güvenli tutuyoruz.

SİSTEM GÜÇLENDİRME

Sistem güçlendirme ile ilgili yaptığımız tüm bu işlemleri detaylıca anlatıyoruz, biraz daha aşağıda!

ASLINDA “TAM OLARAK” NE YAPIYORUZ?

SUNUCU YÖNETİMİ

Malware / Virüs Taraması: Sunucunuzu sürekli tarayarak zararlı dosyaları temizliyoruz.

CHKRootKit: Unix bazlı program, sistem yöneticilerinin sunucuları bilinen rootkitler ile ilgili uyarıyor.

RootKit Hunter: Unix bazlı program, rootkitler, arka kapılar ve muhtemel istismarları tarıyor.

SSH Sunucunun Güvenliği ve Yükseltilmesi: Sunucunuzu SSH bağlantılarına karşı güvenli hale getiriyor.

CSF yada APF Firewall: Iptables (netfilter) bazlı firewall sistemleri Linux özlü sunucuların önemli ve eşsiz ihtiyaçlarını karşılıyor.

YGK Yanlış Giriş Koruması: Yanlış giriş denemelerine karşı sunucunuzu izliyor ve korumalı hale getirecek ayarları sunuyoruz.

Anti-DoS Ayarlamaları: Denial of Service saldırılarının gücünü azaltmak için çeşitli tekniklerle yönlendirmeler yapıyoruz.

Kaba Kuvvet Koruması: Kaba Kuvvet Saldırısı sistematik bir şekilde olabilecek tüm kombinasyonları deneyerek şifreyi deşifre etme çabasıdır. Bunu engellemek gereken önlemleri alıyoruz.

AntiSpam Tespit ve Önleme: Sunucuya gelen ve sunucudan giden spam mailleri engellemek üzere aldığımız tedbirler.

Log Analiz Yazılımları Yüklemesi: Log analiz yazılımları tüm uygulama log dosyaları hakkında detaylı dökümantasyonlar oluşturarak sunucunuzun yükünü izliyor.

İşlem Önceliği: İşlem önceliği sistemi sunucunuz üzerindeki işlemleri önem sırasına göre yüksek, orta, düşük olarak işaretleyerek sunucunuzdan maksimum verimi almanızı sağlıyor.

Apache (HTTP) Güvenlik ve Optimizasyonu: Apache’yi özel olarak ayarlayarak optimize ediyoruz.

MySQL Optimizasyonu: Veritabanlarınızın performansını arttırıyoruz.

host.conf Güçlendirmesi: Dns kalkanlarını yukarıda tutuyoruz.

nsswitch.conf Modifikasyonu: Dns optimizasyonlarını yapıyoruz.

sysctl.conf Güçlendirmesi: TCP/IP Yığınlamaları gibi flood saldırıları ve diğer ağ istismarlarını engelliyoruz.

FTP Güçlendirmesi: FTP yazılımınızı güncelliyor ve güçlendiriyoruz.

Kullanılmayan Yazılımların Kaldırılması: İşletim sistemiyle yada panellerle gelebilen gereksiz yada açıkları bulunan yazılımları kaldırarak sisteminizi hızlı ve güvenli bir hale getiriyoruz.

Eski Logların Silinmesi: Arşivlenmiş çok eski loglardan kurtularak alan kazanmanızı sağlıyoruz.

Shell Fork Bomb / Memory Hog Güvenliği: Kullanıcının shell üzerinden sunucunun kaynaklarını tüketmesinin önüne geçiyoruz.

Root Logger: MySQL işlemlerini izlemek için bir araç kuruyoruz.

MyTOP: Birisi root yetkisiyle giriş yaptığı zaman her defasında size IP adresi ile birlikte zaman bilgisini email olarak yollayan bir araç.

MultiTail: Birden fazla log dosyasını aynı anda görüntülemenizi sağlar.

TMP Directory Strengthening (/tmp, /var/tmp, /dev/shm): Kötü niyetli scriptlerin çalışmalarını engelliyoruz.

PassWord Tarayıcı: Basit bulunabilecek, tahmin edebilecek kolay şifreleri haberdar eden bir araç.

Dosya Yöneticisi: SSH ulaşılamaz olduğunda dosyaları WHM aracılığıyla değiştirilebilmesini sağlayan bir araç.

Firewall Admin: WHM üzerinden Firewall’u editlemenizi sağlıyor, böylece izin verilen ve verilmeyen listesini görüntüleyebilir yada düzenleyebilirsiniz.

Mod_Security: Basit URL bazlı hack injeksiyonlarına karşı güvenlik (sadece spesifik olarak istenildiğinde kurulmaktadır).

Mod_Evasive: HTTP Bazlı saldırıları durduruyor(sadece spesifik olarak istenildiğinde kurulmaktadır).

PHP Tightening: PHP Ayarlarını güvenliği ön planta tutarak elden geçirip, optimize ediyoruz.

AKLINIZA TAKILAN BİR ŞEY Mİ VAR?

SIKÇA SORULAN SORULAR

Neden bu hizmete ihtiyacım var? Sunucu yönetmek kolay değil mi?

Hiç de değil. İşiniz bir sunucu gerektirebilir ancak bu sunucu yönetiminde uzman olduğunuz yada bu yeteneğe aşina olduğunuz anlamına gelmez. Ancak problem yok, siz işinizle uğraşırken biz sizin için sunucunuzun her zaman en yüksek performansla çalıştığından emin olalım!

Destek talebine cevap vermeniz ne kadar sürüyor?

Destek taleplerinizi bir saat içerisinde cevaplıyoruz. Bir çok probleminize üç saat içerisinde çözüm sağlıyoruz. Sizi her aşamada haberdar ediyoruz.

Sunucumu NatMes’ten almıyorum. Yine de hizmetinizden yararlanabilir miyim?

Kesinlikle. Sizin barındırma hizmetimizden faydalanmanızdan mutlu oluruz ancak tabii ki tercihlerinizede saygı duyuyoruz. Dünyanın herhangi bir kıtasında, istediğiniz tüm verimerkezlerinde ki sunucunuzu yönetmekten mutluluk duyarız.

Sunucumu Ödeme Yolları Endüstrisi standartlarına uygun ve e-ticarete hazır hale getirebilir misiniz?

E-ticaret sitesi işletmenin gerektirdiği bazı standartlar var. SSL sertifikası ve Ödeme Yolları Endüstrisi standartları gibi. Bizim desteğimiz ile müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizden güven içerisinde faydalanabilir.