• Turkish
  • Galaxy's Most Geeky Data Center Solutions
Menu

Web Güvenlik

Son teknoloji güvenlik araçlarımız ve ekibimiz ile size dış tehlikelerden koruyoruz.

WEB GÜVENLİK NEDİR?

Kullanıcılarınızın kişisel bilgileri, kredi kartı bilgileri gibi özel ve detaylı korunması gereken bilgilerin barındırıldığı bir websiteniz var ise bu bilgileri yüksek güvenlik altında tutmanız gerekmektedir. Bu güvenliğin başlangıç noktası ise profesyonel kriptolama sağlayabilen SSL sertifikaları. Güvenliğin sonraki adımlarını aşağıda inceleybilirsiniz.

Daha fazlasına ihtiyacınız var ise, tamamen yedeklerinizi çevrimdışı bir şekilde saklayarak internetten izole edilmiş şekilde güvende tutmakla kalmayıp, websitelerinizi tüm virüslerden arındırıyoruz, websiteniz bizim sunucularımızda barınmasa bile.

WEB GÜVENLİK

Web Güvenlik Bileşenleri

SSL SERTİFİKALARI

Kullanıcılarınıza güvenli bir ortam sunmak bir websitesi sahibi olarak ilk önceliğiniz olmalı. Güvenli SSL sertifikalarımız sayesinde websitenize “https” ön eki sağlayarak güvenli bir siteye ilk adımı burada atın. Detayları Görüntüleyin!

WEB SİTE GÜVENLİĞİ

Bir malware riskinde olmak için milyonlarca kullanıcı tarafınıdan ziyaret edilen bir websitesi olmanız şart değil. Enfekte olan bir websitesi popülerliğini ve ziyaretçilerini kayıp eder. Çok geç olmadan güvenlik önlemlerinizi alın. Detayları Görüntüleyin!

WEB SİTE YEDEKLEME

Siber güvenlik, anahtar gücümüz. Müşterilerimize en güncel teknikler ile en iyi yedekleme opsiyonlarını sunuyoruz. Kriptolanmış yedekleriniz isole edilmiş sunucularımızda güvende. Detayları Görüntüleyin!

MALWARE TEMİZLİĞİ

Eğer websiteniz bir malware ile enfekte edilmiş ise, tüm tehditleri yok edebilir ve websitenizi yeniden güvenli statüsüne taşıyabiliriz. Websitenizin tamiri için en doğru nokta burası. Detayları Görüntüleyin!

AKLINIZA TAKILAN BİR ŞEY Mİ VAR!

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bir SSL sertifikam var, neden birde Website Güvenliği hizmetine ihtiyacım var?

SSL Sertifikaları sadece kullanıcılarınızdan gelen verileri kriptolamaya yarar ancak websitenizi malware yada DDoS gibi diğer zaafiyetlere karşı korumaz.