• Turkish
  • Galaxy's Most Geeky Data Center Solutions
Menu

HİZMETLERİMİZİ KULLANMAK İSTİYORSANIZ KABUL ETMENİZ GEREKENLER

Yasal

MRAEN

Evrensel Kullanım Koşulları Anlaşması

Son Düzenleme: 20 Temmuz 2018

1. GENEL BAKIŞ

İşbu Evrensel Kullanım Koşulları Anlaşması (bu “Anlaşma”), MRAEN Corporation International, Mraen Bilişim ve İnternet Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi (“NatMes”) ile müşterileri arasında yapılmaktadır. Anlaşmanın geçerliliği, sisteme kaydın ardından başlamaktadır.

Bu anlaşmanın esas amacı, Mraen’in hizmetlerini sunmak ve belirttiği koşulları yerine getirmek için bir sözleşmenin sorumluluğu altına girmek istemesidir.

“Bize” “biz”, “bizim” gibi ifadeler, NatMes’i belirtmektedir. “Siz”, “sizin”, “kullanıcı” veya “müşteri” de, bu anlaşmayı kabul eden bireysel veya tüzel kişilikleri belirtmektedir. Herhangi bir üçüncü tarafın hakkı, bu anlaşma ile ihlal edilemez.

Hizmetler;

NatMes, aşağıdaki hizmetleri, bu Anlaşmanın çerçevesinde yerine getirir:

Alan adları; alan adı kaydı, transferi, alan adı gizliliği ve alan adı işletme koruması.

Hosting; web hosting, business hosting, wordpress hosting, windows hosting, email hosting, reseller hosting, vps hosting, dedicated sunucular, colocation.

Web Güvenliği; SSL sertifikası, web site güvenliği, web site yedeklemesi ve zararlı yazılım temizlemesi.

Web Hizmetleri; web site tasarımı, e-ticaret web sitesi, arama motoru optimizasyonu.

 

2. WEB SİTESİ, HİZMETLER VE/VEYA EVRENSEL KULLANIM KOŞULLARI ANLAŞMASI DÜZENLEMESİ

Web sayfamızı güncellememizin ardından devreye girecek şekilde bu koşulları değiştirebiliriz. Bu değişiklikleri, size önceden haber vermekteyiz. Böylece, istemediğiniz koşullar oluştuğu takdirde, hizmet alımını herhangi bir ceza ödemeden durdurabilirsiniz.

 

3. HESAP NİTELİĞİ

Sitemize kayıt olduğunuz takdirde, 18 yaşından büyük olduğunuz kabul edilir. Hizmetlerimiz, 18 yaşını doldurmuş kişilere yöneliktir. 18 yaşını doldurmamış kişilerin hizmetlerimizi kullanmaları, bu anlaşmayı ihlal eder.

Sitemizi ve hizmetlerimizi, başkasının adına kullanmak isterseniz, diğer kişinin de kullanım koşullarını kabul ettiğine yönelik izninizin var olması gerekmektedir.

Hesap oluştururken verdiğiniz bilgilerin doğru olması, sizin sorumluluğunuzdadır. NatMes, bu bilgilerin doğru olmadığına inanırsa, hesabı sonlandırma hakkını elinde tutar.

 

4. KABUL EDİLEBİLİR KULLANIM KOŞULLARI

NatMes, sınırsız web alanı ve limitsiz band genişliği sunmaktadır. Bununla birlikte, sınırsız web alanı ve limitsiz genişliğin, web sitelerini ziyaret edenler tarafından kullanılması gerekmektedir. Hesaptaki tüm dosyalar, aktif bir web sitesinin parçası olmalıdır. Kullanım koşullarımıza uymayan herhangi bir materyal, hesabınızda bulundurulamaz.

Aşağıdakileri sunan, cesaretlendiren veya aşağıdakilerle ilişkili olan hiçbir hizmeti kullanamazsınız:

Yasa dışı faaliyetler, çocuk pornosu, çocuk istismarı, terör, insanlara, hayvanlara ve eşyalara zarar verecek faaliyetler, spam, siber korsanlık, online seks ticareti, fikri mülkiyet haklarına saldırı, diğer web sayfalarına saldırı, virüs ve diğer zararlı dosyaların barındırılması vb.

5. İADE

NatMes, hesabınızın aktifleşmesini takip eden 30 gün içinde hizmetlerinden memnun kalmadığınız takdirde, hosting hizmetleri için ödenen ücreti iade eder. 30 günü aşan durumlarda iade, mümkün değildir. Hesabınızı, otomatik yenilemeye önlem almak adına iptal edebilirsiniz. Bu durumda aboneliğiniz yenilenmeyecektir.

Alan adı, SSL sertifikası ve ek hizmetler için para iadesi yapılamamaktadır.

Türkiye İş Bankası

Şube İsmi: ZEYTINBURNU / ISTANBUL

Banka Hesap Numarası: 1062-0442552

IBAN: TR92 0006 4000 0021 0620 4425 52

Türkiye İş Bankası

Şube İsmi: ZEYTINBURNU / ISTANBUL

Banka Hesap Numarası: 1062-0999708

IBAN: TR66 0006 4000 0011 0620 9997 08

Türkiye İş Bankası

Şube İsmi: ZEYTINBURNU / ISTANBUL

Banka Hesap Numarası: 1062-0442566

IBAN: TR05 0006 4000 0021 0620 4425 66